Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELOMOZ'UN RÜYASI-RÜYADA ARININ YILANI YEMESİ

01.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melomoz
Ben rüyamda bir kulübe gibi bir yerdeydim.camda bal arı vardı ve sonra bu arı içeride kahverengi bir yılanın kafasını yemeye başladı.daha sonra içeri yakın bir erkek arkadaşım girdi ve kolunun içinden bir arı çıktı ama ben bu arıyı göremedim.arkadaşım bana sel geldiğini söyleyip lüks bir eve soktu evin büyük camından içeri kırmızı bir araba girdi ama cam yüksekteydi ben kafamı kaldırıp bakmıştım.acaba bunlar iyi birşeymi?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir çalışan, size ya da ailenize yakın biri, ailenizin maddi bir değerlerinden çalıyor. Başka bir deyişle sizin paranıza göz dikmiş durumda. O erkek arkadaşınız da aynı dertten muzdarip olabilir ve hatta bu kişi ona çok yakın biri olabilir. Hayatınız rahat aslında ama ani bir durum, bir başkasının hatalı kararları nedeniyle aksiyonlu günler yaşayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA