Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELOLECHTER'İN RÜYASI: RÜYADA ASLAN GÖRMEK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melolechter
Merhaba. Rüyamda bir çölde yanımda sahibi olduğum büyük bir erkek aslan ile üzerine binerek hareket ettim. Daha sonra beklediğim bir düşman kadın uzerime saldırdı çöl tepesinden mavi aslan onu alıp belini ve boynunu kırdı. Boynundan kan akıp üzerime sıçradı. Aslanla bir an o durumuna acıyıp yuzumuzu döndük bakmadık bir an. Daha sonra büyük bir köpek saldirdı. Onu da aynı şekilde aslan uzerimden alıp infaz etti. O bölüm bayağı vahşet ve acı bagirislari ile doluydu. Daha sonra uZerime kan bulaştı diye uzaklaşıp içinde öküzler bulunan bir ahıra saklandık. Bu kadar. Rüya mükemmeldi yaa. Film gibi. Her neyse. Bunun yorumunu sizden rica edebilir miyim? Teşekkürler :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Melahat, bu rüyayı izlediğin bir şeyden etkilenerek gördüğünü düşünüyorum. Yakın zamanda bu tarzda bir film izlediysen bilinçaltına yerleşmiş olabilir. Eğer değilse, aslan görmek yüksek kademede bazı insanların seni himayesi altına alıp koruyacaklarını söylüyor. Geleceğe daha farklı ve umutla bakmaya başlayacaksın. Köpek saldırdığı müddetçe düşmanları simgeler. Seni etrafındaki kötülüklerden de koruyorlar. Kan görmeniz ise hastalıkları sembolize ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA