Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELİSE YENİGUN'UN RÜYASI

05.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melisa yenigun
Merhaba ,yaklaşık 2.5 ay önce ev aldık ve şuan içinde oturuyoruz ama bugün gördüğüm bu rüya beni epeyce korkuttu , rüyamda evde ailemle otururken evin tavanından ince ince duvar parçaları düşmeye başladı sonrasında ise baktığımızda evin bütün tavanından aşağıya doğru su aldığını farkettik duvardan su damlıyordu o kadar kötü bir hale gelmişti ki endişeye kapıldık ve şaşırmştık evi aldığımız kişiye durumu söylemeyi ve paramızı geri almayı bile düşünüyorduk bir yandan da duvarlara bir çare bulmaya çalışıyorduk o sırada eve ailesiyle bir akrabamız geldi sonra ben mutfağa doğru gittm annem mutfakta çok harlanmış bir ocakta bir sürü yemek pişiryordu bu sırada tülün yandğını hiç farketmiyordu tülün orta kısmı simsiyah olmuştu biz söyleynce ancak farkına varmıştı o sırada komşumuz gerçekte olmayan çocklarını bize bırakmaya geldi ve çocuklarından birisi ablalarmdan birinn oğlu gibi engellydi onu içeri alıp yemk verdim diğer oğlunun da ensesnde açık kahverngi lekelr vardı sonra ise birden uyndm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya evin birliğini, bütünlüğünü bozacak şekilde geçici maddi ya da manevi sorunları temsil eder. Çatı genelde babayı, ya da kocayı temsil eder ki, sorunları onlar yaşıyor ya da sorunlar onlardan kaynaklanıyor olabilir. Ama sizin rüyanız bana göre bilinçaltı rüyası. Yeni aldığınız ev ile ilgili endişeleriniz( acaba fiyatı iyi mi, sorun çıkarır mı, diğer baktığımız evi mi alsaydık vb düşünceler) sizin bu rüyayı görmenize neden olmuş olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA