Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELİKE ŞANLIOĞLU'NUN RÜYASI: RÜYADA ESKİ MODEL ARABAYA BİNMEK

24.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melike Şanlıoğlu
Rüyamda babannemgilin evinin önünde eski model beyaz bir araba görüyorum bir de başka eski model bir araba daha görüyorum bunların birisine siyah başörtülü bir bayan çocukları biniyor mutsuz bir şekilde bende hızlıca koşup eski model beyaz araca biniyorum fakat bu araç içinde o kadının kayınvalidesi ve eşi varmış bu adam eşini babasının evine götürmeyi planlıyor. bende arka koltuktayım. adam oldukça hoş yakışıklı ve aramızda etkileşim oluyordu bakışıyoruz felan. hız yapıyor ben diyorum ki korkuyorum ama asla tanımıyorum ne rüyada ne gerçekte bu kişiyi. ardından adamı babasının evinde buluyorum kendimi. annemde orda ve bu adamla ilişkimize onay veriyor lakin dul oldugunu ögrenınce üzülüyor. üniversite öğrencisiyim rüyamın anlamı nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eskiden kalma bir sorun tekrar gündeme gelecek. Bununla baş etmeye çalışacaksınız. Rüyanız olduğu gibi de çıkabilir. Gerçek hayatta da dul olan birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Rüyanızın sembolik olarak yorumu ise biriyle ortak bir iş yapabileceğinizi söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA