Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELİKE DAMLA YÜNCÜ'NÜN RÜYASI: RÜYADA ÇOK YÜKSEK BİNANIN TEPESİNDE OLMAK

17.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melike Damla Yüncü
Çok katlı hiç görnediğimiz kadar çok katlı bir apartmanın en üstünde biz yaşıyoduk ve en atta bakmaya çalıştığımızda hep soğuk ve karanlıktı bizim yaşadığımı dünya oraya cehennem adını vermişti ve bu dünyanın yöneticileri vardı em baş yöneticinin yüzüni göstermiyordu ama hissedebiliyordum bir gün arkadaşımla o apartmana bakarken iç merdivenlere düştük tam en alta düşmeden kurtulup yukarı doğtu çıkmaya başladık çünki karanlık ve soğuk öyle kötü hissettirmiştiki kaçmak istedik daha sonra bu olanları yöneticilere söylediğimizde inanmadılar böyle birşeyin imkansız olduğunu hiçkimsenin oraya düşemeyeceğini hayal gördüpümüzü söylediler sonra birgün dünyada gezinirken birden bire kendimi arladaşımla başka bir dünyada buldum sanki herşey çok değişmişti ve etrafımıza bakınırken ordaki insanlar başka yere ait olduğumuzu anlayıp tüm çıkışlarımızı kapatmışlardı yavaş yavaş çok dikkat çekmeden çıkış yolu aramaya başladık ve içimizde birde onlardan birine dokunamayacağımızı yoksa onlara benzetiliriZ
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İş hayatınız ya da sosyal hayatınızda bulunduğunuz statüyü beğenmiyorsunuz ve gözünüzü hep yükseklerde. Sizi bu konuda kışkırtan birileri de var hayatınızda ama onun sözünü dinliyorsunuz. Size ait olmayan hayatlar uzun vadede size bir fayda sağlamaz. elinizdekilerin hayatınızdaki güzelliklerin kıymetini bilin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA