Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELİHCANSİMSEK'İN RÜYASI: RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

28.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melihcansimsek
Rüyamda uzay gibi kapkaranlık yerdeyim mağara gibiler ben bişeye binmişim böyle uçuyorum giriyorum böyle hücre gibi bi yere kafamı uzatıyorum baykuş yavrusu tüyleri yoluk bana bakıyor ölmüşte sanki gözleri cam gibi uğulanmış gibi yanında bi kemik parçası böyle derili sanki bacağını koparmışlar hayvanın baykuşunda olabilir kan vardı süt vardi kağıt gibi bişey bardı onun üstünde üçgen falan illuminati gibi işaret işte kalem falan anladım büyü olduğunu ortalık karıştı etraftan sesler geldi 2 yerde bunlardan vardı öyle doğdu içime oraya gidip görmeden önce sanki bi öyle uçan 2 kişi daha vardı bi kadın bide benden küçük kız ortalık karıştı sesler geliyor bana bağırıyolar büyü yaptılar annenle sana annenle bir olup dua etmeniz lazım annem veya ben dua ediyor duyuyorum sanki ağzımı açıp dua ediyor gibiyim ama aslında annem dua ediyo sanki sonra baya karışıktı dua edin gidicem diyo gidiyo gibi yapıyo beni kandırıyo aynı yerinde duruyo etrafımda dönüyor uyandım üzerimdeydi ayağını gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karabasan bir rüya türüdür, bir varlık değildir. Karabasanlar beynin bize oyunlarıdır; bir tür bilinçle bilinçsizlik arasında gidiş gelişten kaynaklandığını düşünüyoruz ama netleşmiş bir açıklaması yok aslında. Herkes yaşamının bir dönemimde karabasanlarla uğraşır.. Karabasan görmek istemiyorsanız ilk önlem kendinizi korkutmamak olacaktır. Doğa üstü varlıklarla uğraşmayın, korkunç filmler izlemeyin, birbirinize korkunç hikayeler anlatmayın. Beyindeki korku merkezi bir kez tetiklendiğinde ruhun titreşimi değişir. Değişik titreşimler bedensiz varlıkları mıknatıs gibi çeker. Onlar korku enerjisi ile beslenirler. Sizin titreşiminizi hissedince sizi daha fazla korkutmak için harekete geçeceklerdir. Size tavsiyem, bir süre hafif ışıkta uyuyun, kendiniz iyi hissetmenizi sağlayacak duaları odanızda bulundurun ama en önemlisi kendinizi korkutacak eylemlerden uzak durun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA