Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELEK'İN RÜYASI: RÜYADA HAMİLE KALAMADIĞINI GÖRMEK

16.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melek
Rüyamda gelecekteydik ve şu an okul ve binalar olan yere hastane yapılmıştı. Ben ise evlenmiştim.Çok zengindim. Yanımda biri daha vardı arkadaşım ya da kız kardeşim hatırlamıyorum . Onunla hastaneye gittik ve röntgen çekildik. Hamile olup olmadığımızı öğrenmek için. Röntgen çekildiğimiz alanda mahremiyet yoktu yani kocaman bir alanda ultrasona girmiş bir çok kadın vardı. Bende herhangi birine geçtim arkadaşım da. Sonuç olarak o hamileydi fakat ben değildim. Çıktığımızda gözlerim dolmuştu. Her nedense evlendiğim adamdan şikayet etmeye başladım.evlendiğim kişi şu anda sevdiğim kişi Keşke onunla evlenmeseymişim diye pişmanlık duydum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, başka yerlere seyahat edeceksiniz. Yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edinecek, geçmişi arkada bırakacaksınız. Ancak dikkatli olun aralarında zarar vermek isteyen kötü niyetli kişiler olabilir. Ayrıca yakın zamanda kadın hastalıklarıyla ilgili bir problem yaşayabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA