Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELEK'İN RÜYASI: RÜYADA DENİZE GİRMEK

09.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melek
Rüyamda deniz kıyısı bi yerdeyim bostancı sahiline benziyor. dayımın kızları Kız kardeşim eski bi arkadaşim duvarda üstunde oturuyorlardı çok soğukmuş deniz diyorlar kalabalık bi yer kuzenim bi çocuk denize girmiş onu kuruluyor aman ne soğuk diyor.ben denize yaklaşıyorum eşim sanki içinde okadar güzel ki deniz deyil sanki göl yan tarafında ağaçlar var kalabalik sanki orda yok içini görüyorum kendimi attım içine kıyafetlerimle hatta ayağımı görüyorum ayakkabımla girmişim diyorum eşim aliyor ayakkabımı harika diyorum çıkıyorum sonra gene kendimi attım suya dibindeyim siyah bi balik görüyorum küçük korkup çıkiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaman zaman sıkıntılı günler geçirseniz de,hayatın getirdikleri karşısında direnmiyorsunuz. Şartlara ayak uydurmayı biliyorsunuz. Rüyada temiz deniz görmek,güzel günlerin ve güzel haberlerin müjdecisidir. Siyah balık, iş ya da resmi bir konuda kısmeti simgeler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA