Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MEHMET MERT'İN RÜYASI: RÜYADA BOMBA PATLATMAK

24.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mehmet mert
Selam’lar sayın kahin rüyamda kuzen’imin kuaför dükkan’ına gidiyordum içerideki arka odasında 3 el bombası vardı ve onları aldım saklayarak dışarı çıktım tam kapının önünde dükkan’da çalışan çocuk oturuyordu yanında ufak bir tabure vardı 1 el bombasının pim’ini çekip 3 ünüde tabureye bıraktım ve üzerine havlu örtüp ordan uzaklaştım giderkende bunu neden yaptığımı düşündüm ve vicdan azabı çektim başka bir arkadaşımın dükkanına gidip telefondan o semtte patlama olmuşmu diye bakmak isterken dükkanın sahibi kuzenim sosyal medya hesabından dükkanın video,sunu çekmişti ne onun nede dükkandaki kimsenin burnu bile kanamamıştı sadece dükkanın camı çerçevesi patlamıştı bunu görünce telefonda çok sevindim ve kalkıp oraya gittim tekrardan gözümle görmek için gerçektende öyle olmuştu ve hiç birşey olmamış gibi içeri girdim ama hiç biri benle konuşmuyordu bombanın benim patlattığımı anlamışlardı yani bende girdiğim gibi çıktım orda bitti rüya LÜTFEN YORUMLARMISINIZ BU RÜYA’YI ÇOK MERAK EDİYORUM TŞK
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz bir oyunun içinde olacaksınız. Siz eğlenirken başkalarının hedefleri zarar görecek ve belki de hayalleri yıkılacak. Bu bir uyarı. Çok dikkat edin, sonradan yaptıklarınıza çok üzülebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA