Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MDUNYA'NIN RÜYASI: RÜYADA AĞLAMAK

22.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen MDunya
Merhaba. Rüyamda eski oturduğum evime benzer bir evdeyim ama farklı gibide tam çıkaramadım, bir yer yatağında yatıyorum ve eşim kucağımda iki çocukla geliyor. Eşimle normalde ayrıyırız ve tek çocuğumuz var ama rüyada iki çocuk görünüyor. Eşim ağlayarak barışmak istiyor ama ben yüz vermiyorum. Yanıma sokulmak istiyor müsade etmiyorum. Sonra eşim, ben ve iki çocukla beraber bisikletle dışarı çıkıyoruz eşim o an mutlu. Sonra bir yağmur yağıyor ben onlara burada bekleyin gidip alacağım sizi diyorum. Evin garajına giriyorum ama arkadam onlarda gelmiş. Neden geldiniz diyorum ağlamaklı bir surat ifadesi ile omuzlarını kaldırıyor. Eşimi rüyada hep ağlamaklı ve barışmaya istekli gördüm ancak ben istemiyordum. Şuanki durumumuz ayrıyız en son konuşmamızdan sonra da pek tamiri olmayacağına kanaat getirip boşanmayı tercih ettik. Uzun zamandır ilk defa böyle bir rüya gördüm bilinç altı olmadığını düşünüyorum ama tabiki üstad olan sizsiniz yorumlarsanız müteşekkir olurum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyada ağlamak ruhunda biriken acıların ve karanlığın silinmesi, aydınlığa çıkış ve arınmadır. Ağlayan insan vicdani yüklerini atar, hafifler ve feraha çıkar. Bazen vicdani yükler nedeni ile iyi gelişmeleri hayatımıza kabul edemeyiz. Ağlayan insan yüklerinden kurtulduğu için güzellikleri hayatına çağıracak ve dahil edecektir. Belki de ikinizin yeni hayatları daha güzel şeyleri getirecek.. Diğer yandan eşiniz son konuşmanızdan sonra pişman olmuş da olabilir, tekrar barışmak için konuşmak isteyebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA