Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MAVİŞ'İN RÜYASI: RÜYADA MEYVE YEMEK

22.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Maviş
Kız arkadaşım beni oturmaya davet ediyor bende gidiyorum ama gittiğim ev halamın evi oluyor onlar orayı yaptırıp oturmuş oluyorlar. kağıtlarla soru cevaplı oyun oynayacaz diyor oyuna başlıyoruz sonra başka arkdaşı geliyor oyuna tv den devam ediyoruz sonra başka arkadaşları geliyor kızlı erkekli ama ben hiç birini tanımıyorum.birkaç pasta çeşidi ile ikramda bulunuyor benim tabağmdakini yanımdaki bir erkek hemen bitiriyor o arada komşumuzun küçük kızıda geliyor ona yiyor biraz. bana tekrar mutfaktan pasta koymaya gidiyoruz başka arkadşı geliyor bu seferde o yiyor ben yine yiyemiyorum böğürtelen ahududu türü meyve var sadece ondan bir kaçtane yiyebiliyorum ondada yine arkadaşı rahat vermiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kafanızda cevabını bulamadığınız birçok soru var, bu durum sizi çok rahatsız ediyor. Bu konuda bazı girişimlerde bulunsanız da hep sekteye uğruyor. İnsanlara karşı çok anlayışlısınız ama bazen bu kötüye kullanılıyor. Bu konuda kendinizi biraz geliştirmelisiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA