Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MAVİRANE'NİN RÜYASI: RÜYADA SEVGİLİNİN AİLESİ İLE TANIŞMAK

13.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavirane
Ben sevgilim ve en yakın arkadaşım erkek arabayla gidiyoruz. Sonra sevgilim evlerine götürüyor bizi ailesi ile tanışmam için ben yok gitmem felan diyorum ama sonra ikna oluyorum gidiyoruz. Giderken yolda bi fırında durup ekmek alıyoruz. Fırıncının önünde ben kuzenimi görüyorum erkek yanıma geliyor konuşuyor ediyor ben korkuyorum işte sonra arabaya binip gidiyoruz. Evlerine geldiğimiz de büyük binalar var ama yıkık dökük virane olmuş gibi bunlar içini ev yapmışlar. Sonra yolda giderken sevgilimin erkek arkadaslarıyla karşılaşıyor bana sen git ben geliyorum diyor ben gidiyorum giderken de yolda kuzenimi görüyorum küçük kız. Onunla beraber eve gidiyoruz biz önce sonra arkamızdan sevgilim geliyor eve. Evde babaannesi annesi bide bi başka bir kadın daha var annesiyle sarılıp öpüşüyoruz, babaannesinin ellinin öpüyorum sonra içeri geçiyoruz oturuyoruz. Annesi beni çok dikkatli inceliyor. Sonra konuşmaya başlarken bana sorular soruyorlardı uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgilinin ailesi ile tanışmak.. Bilinçaltı rüyası. Genç kızlar, sevdikleri erkeğin ailesi ile tanışmayı, ilişkinin ciddiyeti açısından önemli görürler ve isterler. Sizin de istekleriniz rüyanıza yansımış.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA