Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MAVİ'NİN RÜYASI- RÜYADA ESKİ SEVGİLİDEN KOPMAK

02.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavi
Eski sevgilimi rüyamda benden af dilerken gördüm. Ben de ona boş olmadığımı fark edip affını kabul ettim. Aramızda bir yakınlaşma oldu. Onunla zaman geçirdikten birkaç saat sonra içimde garip bir his hissederek onunla aramızda olacakların içime sinmediğini söyledim. O ısrarcı oldu ama benim içime sinmeyen bir şey vardı ve sürekli bunu dile getirdim. En sonunda da aklım onda kalarak "Biz seninle olamayız, içime sinmeyen bir şey var. Olmaz." dedim ve ondan uzaklaştım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ruhunuzun bir parçası onun ruhuna yapışıp kalmış. Onunla anılarınız ona olan bağlılığınızı pekiştiriyormuş. Enerji yapışmaları ruhu en çok sıkıntıya sokan şeylerden biridir. Ruh sürekli kayıp parçasını arar ve yeniden o insana bağlanırsınız. Bu rüya gerçekle yüzleşme ve kayıp parçanın kurtarılması anlamına geliyor. Artı eski sevgiliniz tamamen mazi olacak sizin için. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA