Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MAVİAY'IN RÜYASI: RÜYADA HAPSE GİRMEK

30.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Maviay
Merhabalar.Rüyamda bir bahçede iyi mi kötü mü olduğunu bilmediğim ama eğlence olduğunu düşündüğüm bir kalabalık var dışarısı sıcak ama ben iki üç kat ceket giymişim. O kalabalıktan çıkarken havaya tüfek sıkıyorlar saçma sırtıma geliyor üst üste giyindiğim için kurşun bedenime girmiyor elimle alıyorum daha sonra beni hapse atıyorlar orada bir çocuk var ona sahip çıkıyorum ama hapse haksız yere girdiğim için çıkmak için sürekli birileriyle konuşuyorum hem vuruluyordum hem de hapse girdim diyordum sonra hapishanenin bir bölümü olan açık bir yere çıkan bir bölüm doğal olmayan bir yerden tertemiz berrak ve yoğun su akıyor suyun aktığı yine gidiyorum tam su şelale gibi aşağı akacağı bir noktada bir -affınıza sığınarak söylüyorum- kesilip suya atılmış bir öküz kafası buluyorum kanı yok kesilmiş gibi de değil rüyamı yorumlarsanız mutlu olurum Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, siz etrafınızdaki insanlar konusunda tedbirli davranıyorsunuz. Herkese güvenmiyorsunuz çok fazla paylaşım yapmıyorsunuz. Ancak yine de sizin açığınızı bulmak ve zarar vermek isteyen insanlar var. Kurşun tedbirli davranmanızdan ötürü zarar vermemiş, siz yine de dikkatli olun. Önünüzde biraz sıkıntılı biraz da kısıtlanacağınız bir süreç var. Siz bu durumdan bir çıkış yolu arayacaksınız.. Sonunuz güzel feraha çıkacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA