Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MAVİ MAVİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ÖLDÜRÜLMEK

06.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mavi mavi
Merhaba Kahin Hn. Rüyamda büyük bir mekandayım. Neden oradayım bilmiyorum, toplantı yapıacakmış.tuvalete gidiyorum.tuvalate girerken benden önce çıkan adamın bakışını görünce çıktım. Bakışından içeri girdiğim anda beni öldürecekmiş.birkaç kere deniyorum her seferinde aynı şey oluyor. Beni öldürmek istiyorlar. Bunu hissedip kurtuluyorum. Öldürmeye çalışanlar yüksek mevkideki insanlar, milletvekili gibi. Dualar okuyup yatmıştım. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öldürülmek.. Yani bir tür ilahi ceza; sizin korkunuz bu. Eğer bu korkunuz varsa vicdanınız rahat değil demektir. Yaptığınız çok iyi şeyler de var ve o iyiliklerin yüzü suyu hürmetine feraha çıkmayı umuyorsunuz. Hayat sizi biraz yormuş ve biraz daha da kendi başınızın çaresine kendiniz bakmak zorunda kalacaksınız. Herkesin yaşaması gereken bir kader var, sizin sınavınız da budur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA