Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

MAVİ GİYMEK

12.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevda sevda
Mrh rüyamda askeri kapalı deponun içinde arkası kum dolu cemse sürüyorum bi kaç çıkış olduğu halde hangine gildiyosam önünde yığın var geçemiyorum bi kaç gecdim son umutsuzca birinin önüne geldim çıkmak için kapalı iken bi anda açıldı çıktım.Otel veya alışveriş merkezi lobisinde oluyom ayağımmda üzerimde mavi renk tonlarında dantelli özel kıyafetler var hocam benim ayakkabımı deniyo beğeniyorum mavi renk çok sevdiğim renktir. Şimdiden teşekkür ederim...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Seçenekleri zorlayacaksınız. Bşr yatırımı yönetmeniz gerekebilir ya da bir bilgiyi işlevsel hale getirmeniz. Siz çaba gösterince evren size yol açacak. Bu başarı sizi çok daha ferah bir yaşama taşıyacak. Mavi kıyafetler ileriye dönük çalışmayı simgeler, iyidir. Hocanız sizi örnek alacak olabilir, o denli başarılı olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA