Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MAVİ'NİN RÜYASI: RÜYADA KARLI YOLDA YÜRÜMEK

04.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mavi
İyi akşamlar rüyamda karlı bir yolda kalabalık bir gurupla yürüyorum önüme mezar taşını andıran bir anıt çıkıyor anıtın üstünde buzdan oluşmuş bir merdiven var hiç düşünmeden bu merdivene tırmanmaya çalışıyorum ben merdivenlerin üstündeyken anıt kırılıp yere düşüyor ve kırılan kısımda bir boşluk oluşuyor yanımdaki erkekler bu boşluktan geçmemin yüksek olduğu için zor olacağını söylüyorlar kırılan anıtın biraz daha altında benim daha önce fark etmediğim başka bir boşluk gösteriyorlar bana oradan rahatça geçip yoluma devam ediyorum.Rüyanın devamında kendimi haki renkli uzun bir etek giymiş olarak görüyorum eteğin altına topuklu bir ayakkabı giymek yerine düz bir ayakkabı giymeyi tercih ediyorum Yorumunuz için şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınız güzel ve mutlu geçiyormuş ama şimdi zorlu bir sürece giriyorsunuz. Pes etmediğiniz sürece bir sıkıntı yok. Ne kadar zorlu olursa olsun sakın pes etmeyin!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA