Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MATHİLDA' NIN RÜYASI- RÜYADA CİNSİYET DEĞİŞTİRMEK

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mathilda
Rüyamda gece sokakta annemle duruyorum ve erkekmişim. bir de kız var. O kızla konuşuyoruz. Yaklaşık yüz metre ileride de bir çocuk var.Çocukta daha önceden benim tanıdığım kilolu birisi. O gece çocuk bir arabanın arkasından hep bizi izliyor. Ama zamanla canavarlaşmış böyle acı acı uluyor. Bana saldıracağı zaman ben bir yerden atlıyorum ve yeşil bir yere düşüyorum.bu kez kızım.pullu balıklar kuşlar var.Arkada lalaladiye de güzel bir melodi var. Üç yol var. çabuk ulaşmak için yokuş olanı seçtim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Toplumsal alanda farklı rolleriniz var. Bazen güçlü olmak ve bazen de narin ve kırılgan davranmak zorundasınız. Ya da bunu uygulayarak istediklerinizi elde etmekte zorlanmıyorsunuz. Şimdi bir hedef için yol seçmeniz gerekecek. Ve içinizdeki eril hisler yine ortaya çıkacak, zoru seçecek, kendinizi sınayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA