Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MASAL KARDELEN'İN RÜYASI: RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

15.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Masal Kardelen
Erkek arkadaşım Cihan öleli 6 ay oldu. Öldüğünde 35 yaşındaydı. Dün gece rüyamda Cihan ölmemiş, bir evde bekliyordu belki de saklaniyordu. Ben önce onun face sayfasında birseyi beğenmiştim. Ama onun yakınlarından biri buna çok kızmıştı. Cihan rüyamda 50 yaşındaymış, Ama hala 35 yaşındaymış gibiydi. Ve ölmeden önce başka bir kadinla birlikteymis. Onu sevip sevmediğini bilmiyorum ama. Onun hayatta olduğunu, varolduğunu, yakınımda, yanimda olduğunu biliyordum, ama ona çok kızgın oldugum icin trip yapıyordum, onu gormezlikten geliyordum. Sonra onun kaldığı evde dizilmemis, düzenlenmeli, açılmamış eşyalar vardi. Ablam ile o eşyaları düzene sokup ona süpriz yapmak istedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüler, bizim tam olarak zamanını bilemediğimiz ama yaklaşık olarak iki yılı bulan bir süreçte yaşamla ölüm arasında bir boyutta bekletilirler. Bu süreç ruhun ölümü idrak etmesi ve vicdanı ile yüzleşmesi için gereklidir. Bu süreç ruh için hayaller içinde yaşama sürecidir. İyi ya da kötü hayallerin içine çekilir ve hatta sevdiklerini de bu hayallerin içine katar. Siz de onun yanına gitmişsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA