Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MASAL KARDELEN'İN RÜYASI: RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

18.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen masal kardelen
Aralik ayında eski erkek arkadaşım bir trafik kazasi sonucu öldü. Dün gece rüyamda onu üzerinde beyaz çamaşırlarıüst ve alt içinde kucaginda 2 veya 3 yaslarinda bir cocuk tasirken koştuğunu gördüm. Ama bir süre sonra sendeleyip düştü. Beyaz çok büyük kova gibi birseyin içine Düşerken birini de kim oldugunu bilmiyorum kovanin icine cekti. Ve kovanin uzeri baska bir kova ile kapandi. Ne anlama geliyor bunlar?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgiliniz yeni vefat etmiş, başınız sağ olsun. Onun ruhu şu anda ölümle yaşam arasındaki bir boyuttadır. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek. Ruhların iyileşmesi, kendisi ile hesaplaşması ve ölümü idrak edebilmesi için gerekli bir süreç bu. Bu dönemde ve özellikle de ilk başlarda ruh sürekli bir hayal alemindedir. Yaşamdan ayrılmamak için hayallere sığınır ve en sevdiklerini ya da etkileyebildiklerini hayallerinin içine çeker. Bu süreçte ruhlar bedenlerini terk etmeyi sindiremezler ve tıpkı yaşıyormuş gibi davranırlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA