Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MASAL'IN RÜYASI: RÜYADA KALP AMELİYATI OLMAK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Masal
Ben bu gece bir ruya gordum Kalbımde hıc bsey olmadıgı halde amelıyat ediliyorum kalbımı cıkarıp alıyordu doktorlar. Doktor snra kalbımı elıme verdı kalp atıyordu elımden dusurdum ve surdu snra tekrar yerıne takmaya calıstı bu sefer daha da atmadı. Snra doktor bana baktı calısmıyor kalpsız yasıcksn bı muddet dedı snra kalbımın aldıgı yere agrılar gırdı ve orda oldum. Snra kımsenın goremedıgı olulerle dolastm bana hasgeldın dedıler yorumlarmısınız lutfenn
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ameliyatlar genelde sağlık uyarısı taşırlar. Bir sıkıntınız varsa hemen doktora görünün. Başka bir açıdan rüyada sizin kalp çakranızı açmış olabilirler. Kalp çakrası kapalı olan insanlar ruhsal sıkıntılar yaşarlar ancak her insanın kalp çakrası bir nebze kapalıdır. Tamamen açıldığında ruhunuz sevgiyle dolar ve evrenin, varolmanın, sevginin farkına varırsınız; hayat çok daha anlamlı olur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA