Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MALCOMD'UN RÜYASI: RÜYADA SİGARA İÇMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Malcomd
Eski ilkokula gittiğim yolda kus olduğum eski işyeri arkadaşımı görüyorum,kaslarimi catiyorum,kız pijama giymiş bana sarılıyor bende sarılıyorum rahatliyorum barisinca.Sonra yine kus olduğum eski yakın arkadasimi görüyorum bana Batman'a gittiğini anlatıyor sigara alıyor benden birlikte sigara içiyoruz o arada kapı caliyor o kalkınca ben panikleyip sigaramı sondureyim derken etrafa bitki çayı dökülüyor bu bakıyorum iki tane sigara almış o da bozuluyor geri vermek istiyor yok kalsın diyorum,sonra bir takside olduğumu görüyorum,birkaç kişi ile birlikte binmisim onlar inince ben geri gideceğim diyorum taksiciye ama parayı odemiyorlar bu kez burada ineyim yakın zaten yürüyerek giderim diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Deniz, sigara içmek yoldan keyifli haberler alacağına işaret eder. Küs arkadaşlarını görmen eğer düşünüyorsan onları bilinçaltının ürünüdür. Eğer düşünmüyorsan ve uzun zamandır haber almıyorsan onlardan haber alacağına işaret ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA