Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MAD'IN RÜYASI: RÜYADA ELEKTRİK ÇARPMASI

02.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mad
Merhaba. Rüyamda bir uydu alıcı yada radyo gibi birşey var. Ya ben tamir etmişim yada tamir edilirken görmüşüm. Ama yanlış bir işlem yapılmış ve elektrik kaçırmasına neden oluyormuş o yanlış. Bir aile bunu almış. Aile 3 kişi anne baba ve 3 4 yaşlarında bir çocuk. Anne bu cihazı fişe takmış elektrik çarpmış. Sonra birkez daha birkez daha. Baba da diyormuş ki bence sorun cihazda. Bayan kabul etmiyor. Ve cihazın elektrik kaçırdığını bilmiyorlar. Anlamamışlar. Bende bunları yukarıdan izliyorum. Onlar hata yaptıkça diyorum sorun şu idi. Yapmayın falan. Ama rüya işte. Ben onları görüyorum duyuyorum yukarıdan ama onlar beni görüp duyamıyor. Sonra baba cihazı tv ye bağlıyor. Diyorum ki yapmayın. Cihaz sorunlu. Ama duymuyorlar. Cihaz yüksek volumde elektrik veriyor. Ve cihazı elleyen 3 4 yaşındaki çocuğun alt bezi yanıyor. Benim içim gidiyor. Söndürüyor aile hemen çocuğu. Sonra baba cihazı alıp hata var bunda diyor. Bende korkuyorum. Diyorum başıma bela oldu şimdi bu cihaz. Napcam ben. 1devam
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, siz bir olay için sesinizi çıkarmayacaksınız. Sizin de işin içinde olduğu bir olay gerçekleşecek. Ama suçlu olduğunuzu itiraf edemeyeceksiniz. Gidip anlatıp konuşmak yerine uzaktan olayların akışını seyredeceksiniz. Ancak bu olay yine dönüp sizin başınızı yakacak..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA