Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LUNA'NIN RÜYASI: RÜYADA GÖRÜNMEZ OLMAK

11.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Luna
Merhaba ruyamda en eski çocukluğumun geçtiği eve gidiyordum. Ve orda bazı paranormal olaylar oluyordu. Garip sesler falan. Hatta birilerini öldürmüş bile olabilirler. Daha sonrasında ben gidiyorum ve orda biriyle konuşuyorum ilk herkese görünür oluyor. Ama sonrasında ben görüyorum sadece ve bana uzun zamandır beni beklediğini ölebilmesi için benim ona karşı hislerimin olması gerektiğini söylüyor. Yoksa oldurucek beni. Ve sanırsam benim için böyle bir lanet yaptırmış. Sonrasında benim içimde bir his olusuyor. Ve kurtuluyor o. Rüyada beni çok fazla sevdiğini hissediyorum. Ve sonrasında kendisi öldüğü için beni de yakarak öldürmek istiyor. Sonra ikna ediyorum falan.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, kim size söylüyor bunları orayı yazmamışsınız. Bu bilinçaltı rüyası sanırım. İzlediğiniz bir şeyden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak yine de etrafınızdaki insanlara dikkat etmenizde fayda var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA