Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LUNA'NIN RÜYASI: RÜYADA ENGELLİ BİRİNE YARDIM ETMEK

21.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen luna
Merhaba rüyamda dünyadan daha farklı biyerde gibiydim ve burda çok fakir insanlar vardı. Evler kötü eskiydi. Ben yolculuk yapıyordum. Ve sanırsam burada ugradigim biyerdi. Daha sonrasında tam nasıl oldu hatırlamıyorum ama güzel sarışın bir kız çocuğu gördüm. Ayaklarının biri tersti diğer tarafa dönüktü . Ve çok değişikti bacak gibide değildi . Tam gelişmemişti. Ben bu çocuğa yardım ettim takma ayak gibi birşey yaptım. Çok sevindi sarıldı. Onun hayatına dokundugumu beni hiç unutmayacağını hissettim. Ve o yerden ayrıldım . Sonrasında bu rüyayı unutmamam gerektiğini dusundum. Tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal boyutta bizim başka bir ailemiz var. O ailenin fertleri dünyanın farklı yerlerinde farklı yaşamlar yaşıyor olabilirler. Biz bazen astral seyahat yaparak onların ruhları ile ara boyutta buluşuruz. Ara boyut bir hayaller alemidir. Belli ki sizin ruh ailenizden biri özürlü bir bedende yaşamını sürdürüyor. O nedenle bu kişi size yakın gelmiş, onu unutmamanız gerektiğine karar vermişsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA