Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LİMONN'UN RÜYASI: RÜYADA KURTÇUK GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Limonn
Kocam burun ameliyatı olacakmış ölur inşallah diyorum içimden banyo yapacağım yarın ameliyat olcm diyor, başka Dr daha gorunsene diyorum onada,elimde bir yiyecek vardı içinden kurt çıktı oğlum kafasını uzattı bakmak için kurt hamle yapıp alt arka dişlerine yapıştı ama yılan olarak cekistirdim çıkmadı çok korktum. Bir önceki rüyamda ise saksı içinde birden uzun bir ağaç yetişti çok sevindim limon agaciymis,teyzemin kızı dikmiş eli uğurlu diyorum,elleyince çıktı ağaç topraktan anne gel bunu dik diyorum.Dugun varmış ama insanlar bize geliyor çingene kılıklı kişileri durdurup yukarıda düğün diyorum hep bizim kapıya vuruyorlar.Eskiden hoşlandığım adam bizde oğlumla oynasın istiyorum ama oğlum yüz vermiyor o da gitmek istiyor,o arada kocam geliyor oğluma birşeyler diyor bir bakıyorum 7 yaşındaki çocuk kocaman olmuş uzamış babası kafasını kaldırarak konuşuyor onunla.Degerli yorumlarıniz için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Deniz, evinizle ilgili dedikodular yapılıyor ya da sizin hakkınızda. Bu rüya başka bir açıdan, evinizde dedikodulu konuşmalar olduğunu da söylüyor olabilir. Yılan saldırdığı için güçlü bir düşmanı simgeliyor. Dikkatli olun bu aralar. Diğer rüyanızda da çingene görmeniz dedikoduya işaret ediyor. Çingeneler dedikodulu haberleri simgelerler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA