Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LEYLA ECRİN'İN RÜYASI: RÜYADA YÜZÜK GÖRMEK

26.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leyla ecrin
Merhaba annem büyük boş bir salonda temizli yaptığını görmüş her taraf tozlu toz dumanı içindeymiş sonra bir yüzük bulmuş yüzüğün içinde yeşil bir taş varmis üstünde 5 rakami yazılıymış sonra bir adam gelmiş sugurge makinasını annemden almış ben yaparım demiş o adam akrabam aracılığıyla yeni tanıştığım biri annem resminden tanımış evlik dusunuyor benim le o yüzden tanışmak istemiş daha önce tanismisligimiz yok yorumunuza gore bende bir karar verebilirim belki şuan kararsız kaldım tsk ederim:
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyasında yüzük alan, bulan ya da takan kişi bir bağımlılık yaşar. Bu bağımlılık bir evlilik ya da aşk ilişkisi olabileceği gibi işle ya da ailevi bir nedenle de olabilir. Annenizin tanışacağınız kişiyi görmesi belki onunla görüşmenizi istemesinden kaynaklı olabilir. 5 rakamı size bir mesaj veriyor. Ancak onu sadece siz bulabilirsiniz. Gördüğünüz rüya aslında bu kişiyi düşünmekten dolayı bilinçaltınızın ürünü gibi geldi bana.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA