Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LEYLA ECRİN'İN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN HASTA OLMASI

06.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leyla ecrin
Merhaba ruyamda amcamın hastanede olduğunu gordum öyle kafasi su dolu bir cihazın içindeydi solunum cihazına bağlı ona ben bakıyordum sonra ben amcam annem doğduğum eve geldik avluda dut agacimiz var onun altında oturduk dut ağacı meyve doluydu zeytin tutmuş uzum tutmuş onlardan koparıp amcama veriyorum hic böyle güzel zeytin yemedik hele böyle uzum ne kadar güzel bir tadi vardı salkım salkım dut hic görmemiştim dut koparmaya çalışıyorum zeytin olmuş uzum olmuş her bir uzum tanesi mandalina kadar .yorumunuzu merak ediyorum tsk ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Amcanız şu anda hasta mı, onu tam anlayamadım. Rüyanız bir işaret olabilir. Amcanız gerçekten hastalanabilir. Öte yandan bu rüya amcanızın sağlığının ve bağışıklık sisteminin zayıfladığını anlatıyor da olabilir. Özünü kaybetmemiş bazı doğal ilaçlar ona şifa olacak. Daha sonra hep birlikte çok sevindirici gelişmeler yaşayacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA