Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LEYLA ECRİN'İN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN HAMUR YOĞURMASI

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leyla ecrin
Merhaba kadınlar atölye gibi bir yerde arka arkaya dizilmiş oklavalarla merdanelerle hamur açıyorlar sac ekmeği şeklinde rahmetli babam bir kadının yanına gitti ondan kendisi icin bir ekmek açtırdı pişirecek kişiye verdi ordan da ekmek arası biseyler yedi bana sende al dedi bende bir kadın seçtim bir ekmek açtırdı cok büyük oldu pişirici kadin kim yapti bunu cok büyük benim ekmegim dedim ve elimde kaldıkça daha çok büyüyordu sonra çıktık babam elleri cebinde onde ben arkasında yürüyorum erkek arkadaşımla tlf konuşuyorum o bana senin ne sıkıntın varsa hal ettim ödeme yaptin gibi biseyler konuşuyordu ben cok mutluydum babam bur bakkaldN ikimiz icin buzlu dondurma aldı benim buz sarı renkli babam hala arkadaşım beni çok seviyor birlikte dondurma yiyecez diye cok mutluydum ama babam hic konuşmuyordu.benimle ilgileniyordu sesini duymuyordum yorumunuzu cok merak ediyorum tsk ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Leyla, etrafınız bereketli. Neye elinizi atsanız çoğalıyor bereketleniyor. Rahmetli babanızı görmeniz, yoldan bir haber alacağınıza ya da birinin geleceğine işarettir. Ölü insanlar genellikle rüyada konuşmazlar ama eğer bir şey söylerlerse buna dikkat etmek gerekir. Rüyada ölünün elinden bir şey almak çok iyidir. Bu sizin elde edeceğiniz bir kısmettir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA