Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LETYLA'NIN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN BİR ŞEYLER ANLATMASI

05.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Letyla
Benim ruyama annanem girdi bir evdeydim düğün gibi bisey vardı ama sonra boşaldı boş bir yer annemin yengesi vardı sağ şuan gir düş al dedi küveti doldururken kapı çaldı baktığımda annanem gelmişti konuşmadı önce ben onu görünce çok sevindim sonra uyandım tekrar yattığımda annanem bana sırayla alacağız herkesi dedim bir deliğin içine giriyodu önce ili dedi anlamadim dedim nil dedi sonra yani benim büyük kızım onu alacakmış öyle kalktim ne demek sizce suya anlattim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, kaç yaşındasınız? Rüyanızı yazmadan önce kısa bir bilgi verirseniz rüyanızı daha güzel yorumlayabilirim. Anneanneniz ölü mü sağ mı onu da belirtmemişsiniz.. Sanırım vefat etmiş rüyadan onu anlıyorum. Ancak ne zaman vefat etti onu da bilmem gerekiyor.. Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Anneanneniz şu anda o ara boyuttadır. Eğer iki seneyi geçmediyse ölümü.. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de anneannenizin hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA