Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LAVANTAKOKULU'NUN RÜYASI: RÜYADA MESAJ ATMAK

06.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen LavantaKokulu
Bizim evde teyzemler felan toplanmışız ve İstanbul da yaşayan teyzemin kızıda gelmiş benim odamda yatağımda uzanıyor. Ben de onun yanına gittim, plastik sandalyeye oturdum telefonuma baktım mesaj gelmiş.Ben iki arkadaşımın arasını yaptım, mesaj da çocuktan.Bana -ben aslında seni istiyordum ama sen öyle isteyince senin istediğini yaptım. Seni seviyorum ve emojiler göndermiş. Hemen onu suçlayıp -bunu daha önce neden söylemedin, olmaz bu iş sakın kıza bir şey demeden bu olayı kapat dedim ama bu mesajı kız arkadaşım için endişeleniyorum ve strese giriyorum. Onun üzülmesini istemiyorum, bu durumu kaldıramaz diye kendi kendimi yiyorum sonra kendimi sandalyeden geriye doğru yaslanırken düşüyorum. Neredeyse bu mesaj yüzünden ağlayacağım ve o bana yine emoji gönderip seni seviyorum demeye devam ediyor. Mesajlara cevap vermiyorum. Sonra kapkaranlık olan etraftan benim odama doğru bir ışık uzaktan doğru içeri giriyor ve rüzgar öyle bir esiyorki sanki perde yerinden fırlayacak gibi dalgalanıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu rüya bilinçaltınızın bir ürünü. Herhangi bir sembol yok. Yani eğer gerçek hayatta bir vicdani rahatsızlığınız varsa birine haksızlık ya da böyle herhangi bir durum olduysa bundan dolayı rüyanıza girmiş olabilir. Vicdanınız rahat değil.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA