Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LAVANTAKOKULU'NUN RÜYASI: RÜYADA KAPALI YOL GÖRMEK

11.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen LavantaKokulu
Benden 1 yaş büyük kuzenimle sevgili olmuşum.Arkadaşımda bizimle arabaya biniyor yola çıkıyoruz gittiğimiz yol karanlık.Bir süre gittikten sonra yolu kapatmış kaldırım döşemeleri yüzünden devam edemiyoruz ben geri dönelim diyorum ama kuzenim ısrarla devam edelim diyor.İnip bir kaç adım attıktan sonra hava gün batımına dönüyor güneş çok güzel parlıyor.Issız ve karanlık olan yer güneş vurunca insanın içini huzurla dolduruyor.Kuzenim beni kolunun altına alıyor bende onun beline sarılıyorum boşta kalan elimi de alıp tutuyor Beni öyle içine basıyor ki sanki o beni içine bastıkça bende daha duygusal oluyorum gözümden yaş akıyor.Arkadaşımda durun sizin resminizi çekiyor ve birbirimize ne kadar yakıştığımızı söyleyip maşallah diyor.Biz yola devam ediyoruz yine babaannemin evinin orada dikenli çört bir alan vardı orası temizlenmiş ve karşıdan dağ ve dağın tepesinde güneş görünüyor biraz daha yaklaşınca dağın dibinde kocaman temiz bir göl görüyorum.Babaannemin evine varamadan uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Önünüze çok güzel fırsatlar çıkacak ama kendinize güvenmiyorsunuz ve önünüze çıkan ilk engelde pes ediyorsunuz. Gördüğünüz temiz göl de fırsatları iyi değerlendirebilirseniz hayatınızda çok güzel gelişmelerin yaşanacağını müjdeliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA