Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LAVANTAKOKULU'NUN RÜYASI: RÜYADA EVLENMEK

09.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen LavantaKokulu
Bana evlenme teklifi edilmiş, parmağımda çok güzel işlemeli bir tek taş yüzük var ve yarında apar topar evleneceğim düğün dernek kurulacak. Kendimi hazırsız hissediyorum ağlamakla ağlamamak arasında kalıyorum. Düğün günü geliyor gelin başım yapılırken uyuya kalıyorum uyandığımda düğün salonundayım ve salon boş ağlıyorum kimse gelememiş diye sonra annem diyor ki sen uyuyordun rahatsız olma diye baban kır bahçesine çıkardı herkesi. Ben kalkıp gidiyorum, çok güzel bir gelinlik giyinmişim bembeyaz. Damadın yanına doğru giderken tanıdığım ama muhattap olmadığım biri gelip bana seni seviyorum lütfen bu düğünü yapma diyor. Ben kabul etmiyorum yoluma devam ediyorum onun arkadaşı sanırım bana o seni uzun zamandır seviyor ne olur düşün derken uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, tek taş gören kişi gerçekten de evlilik teklifi alabilir. Bu tarz rüyalar bazen görüldüğü gibi çıkabilir. Diğer yandan evlenmek biriyle ortak bir iş yapmak anlamına gelir. Biriyle bir ortak iş yapacak olabilirsiniz ama dikkatli olun aklınızı çelebilirler..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA