Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LARA'NIN RÜYASI:RÜYADA İMZA ATMAK

07.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Lara
Rüyamda tanımadığım bir kız masaya oturmamı ve kağıtları imzalamamı söylüyor. O sırada kızın patronu umursamaz bir şekilde önümden geçip gidiyor. Kız parmağıyla imzalamam gereken yeri gösteriyor. Ben test şıkları tarzında a,b yi yuvarlak içine alınmış gibi görüyorum. Sınavdaymışım gibi heyecanlanıyorum. Elime plot kalem alıyorum. Kızın patronu mavi kalemle imza attığını fark ediyorum. Benimde mavi renk kalemle imza atmam gerektiğini düşünüyorum. O heyecanla kırmızı kalemle imza atıyorum. Kırmızı kalemle attığım imzamı silmeye çalışıyorum ama silemiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Yaren, kırmızı renk tutkularınızı simgeler. Kırmızı kalemle imza atmanız tutku ile istediğiniz bir şey için imza atacağınızı gösteriyor. Bir sözleşme yapmak, işe girmek ya da evlenmek anlamalarına gelebilir. Yani her anlamda istediğiniz bir şey için adım atacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA