Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LALE DEMİR'İN RÜYASI-RÜYADA CEPTE ANAHTAR BULMAK

26.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Lale demir
Merhaba, rüyamda bir üniversite kampüsünde hiç tanımadığım bir hoca ile bir görüşme var.HOca nin oda numarasi 301 hoca ile görüşme den çıktım cebimde bir anahtar vardı. Daha sonra kampüste geziyorum.Kampüs çok güzel öyle huzurlu ki bir gölet i seyrediyorum.Göleti seyrederken gökyüzünden bir müzik sesi geliyor. Bu şarkıyı tanıyorum diyorum. Bu şarkıyı çocukken dinlerdim diyorum inanamıyorum. Çok şaşırıyorum. Ruyami yorumlarsaniz sevinirim.Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Durumunuza göre, eğitimle ya da işle ilgili, otorite konumundaki bir kişi ile görüşünce bir sorun kendiliğinden çözülmüş olacak. İş arayan biri için bu rüya iş bulmayı temsil eder. Oda numarası bir ipucu olmalı. Ama yaşamadan bunu anlamlandıramazsınız. Olayın sonrasında çok mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz kendiniz. Sanki çocukluğunudan beri bu denli mutlu olmamışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA