Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LALE'NİN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Lale
Rüyamda terziye siyah pantolon ,kaban ve birşey daha diktirecekmisim.ucuncu diktirecegimin ne olduğunu hatırlamıyorum.gercekte unuttum ne olduğunu .terzi 198tl ye dikerim diyor .tamam diyorum.sonra oradan biri 50tl ye dikerim diyor.annemin nüfusu dedesinin ustuneymis.kendi kendime niye babası annemin nüfusunu almamış diyorum.dedemin eline teşekkür edercesine dokunuyorum.dedem bana normal büyüklükte pakette beyaz leblebi veriyor.NOT:dedem ve babası yıllar önce öldüler.annemin nufusuda gerçek hayatta annemin babasının ustuneydi.bekarim.yorumunuz için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyada ölmüş birini görmek yoldan bir haber alacağınıza ya da biri geleceğine işarettir. Ölü insanlar genellikle rüyada konuşmazlar ama eğer bir şey söylerlerse buna dikkat etmek gerekir. Rüyada ölünün elinden bir şey almak çok iyidir. Bu sizin elde edeceğiniz bir kısmettir. Ölüye bir şey vermek kayıptır ve iyiye yorulmaz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA