Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LACİVERT'İN RÜYASI: RÜYADA BİRİLERİNİ ÖLDÜRMEK

06.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Lacivert
Merhaba. Rüyamda iki kişiyi öldürmüşüm birini gördüm erkekti yerde uzanıyordu bilmediğim bir evin mutfağındaydım ve tezgahın üzerinde çok sayıda ve büyük büyük pişmemiş etler vardı sanki bir büyükbaş hayvan kesilmiş de etleri oraya konmuş gibi. O iki kişiyi öldürdüğüm evden çıkıyorum üzerimde geçen hafta tatile giderken yeni aldığım elbise var ve göğüs kısmı yırtık. O yırtık kısmı elimle düzelterek hafif bir yokuştan aşağı iniyorum ve taksiye biniyorum. Öne oturuyorum takside normalde hayatta öne oturmam, sonra burnumdan ve ağzımdan pişmiş kuş başı parçalar halinde etleri çıkartıp çıkartıp camdan dışarı atıyorum. İnsan öldürdüğüm ortaya çıkmasın diye tedirgindim. Rüyanın sonunda da saçımı her zaman yaptığım gibi salaş bir topuz şeklinde topluyordum ayna karşısında yüzüm asıktı. Çok merak ediyorum rüyamın tabirini, teşekkürler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının hayatlarını, kaderlerine müdahale ederek değiştirebilirsiniz. Çiğ et rüyada her zaman bela demektir. Demek ki siz birtakım belalardan kurtuluyorsunuz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA