Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KUYU'NUN RÜYASI: RÜYADA ÇUKURA DÜŞMEK

26.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kuyu
Merhaba.çok büyük hangar gibi bir yerdeyiz.Burada belki 2 metre yüksekliğinde 4 metre genişliğinde kare şeklinde bir çukur var ve çukurun içine girdiğimde başka bir çukur daha.Bu çukur daha küçük, iki insanın birlikte girebileceği kadar ama derinliği yüzlerce metre.Eşim bu çukura bakarken içine düşüyor.Yüzlerce metre derinliğin sonundaki suyun içine.Bende hemen arkasından hiç düşünmeden atlıyorum ona yardım etmek için.Sonra sürekli aşağı inip yukarı çıkıyorum ona yardım getirebilmek için,ben yapabiliyorum bunu ama o yapamıyor.Yukarı çıktığımda insan kalabalığı birikmiş,bizi izliyorlar.En son aşağıya indiğimde suyun içinde olduğumuz yerin aslında başka bir dünyaya açılan bir oda olduğunu farkettim,kapısı ve penceleri var ama demir parmaklıklarla kilitli.Eşime bu kapıdan çıkmanın bir yolunu bulucağımı söylerken uyandım.En son indiğimde telefonumu yukarıda bırakmıştım sonra bu odada ışık için kullanabileceğimiz düşündüm.Gerçek hayatta eşim ikinci çoçuğumuza hamile ve ilişkimiz çok kötü.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, çukura düşmek ani sıkıntı almak demektir. Eşinizin su dolu çukura düşmesi ise ani, maddi bir sorunu işaret ediyor. Sizin onu kurtarmanız alacağınız bir haber sayesinde zor durumdan kurtulacağınızı belirtiyor ancak bu durumdan çıkmak pek de kolay olmayacak gibi gözüküyor. Bu bir uyarı rüyası. Eşiniz ruhsal bunalımını atlatırsa bunu birlikte göğüslerseniz sonunuz güzel. Umarım eşiniz sıkıntısız bir şekilde doğumunu gerçekleştirir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA