Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KÜSTÜM ÇİÇEĞİ'NİN RÜYASI: RÜYADA DUA ETMEK

15.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Küstüm çiçeği
Hayırdır inşallah Rüyamda öldüğümü ve sorguya gideceğimi gördüm o arada anneme soruyordum nolucağını korkuyordum annem bana bir şey söyleyemeyeceğini yasak olduğunu ama kendisinin sorgudan bir gün sonra her yerinin Ağrıdığını söyledi evimizin balkonundan beni birinin alıcağını balkona çık dedi sonra karşı caminin ordan uçarak kadına benzeyen ama sanki kadın değil gibi beyaz bir elbiseli kişi beni kolumdan hızlıca çekip götürdü sürekli Allahım sen bağışlayansın günahlarımı affet diye dua ediyordum sonra biryere geldik ama okul gibi çevremdeki insanlarda orda yakın arkadaşımın biri gelip çokmu kötü durum diyor bende durumun kötü olmadığını fakat çok korktuğumu söylüyorum sonrada uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnanç baskısı altındasınız. İşlediğiniz günahları kendinize dert etmişsiniz. Bir şekilde çevrenizle olan etkileşimler sizin vicdani sorgu yapmanıza neden oluyor. Bu bir bilinçaltı rüyası. Hatasız kul olmaz, bunu unutmayın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA