Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KUMRALKEDİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ESKİ BİR ARKADAŞI GÖRMEK

19.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kumralkedi
Rüyamda eski öğretmen olan arkadasimin okuduğu okula gidiyorum. Okulda çok güzel bir havuz var .Çok imreniyorum ama girmiyorum. Arkadaşımla ev kiralayıp beraber yasiycakmisiz.Ama bekletiyor beni kızıyorum. Onu beklerken başkasının lacivert arabasında geçiriyorum geceyi.Sahibi beni yakalıyor arabada mahcup olup açiklamaya çalışıyorum.Arabadan çıkıp arkadaşımı arıyorum ama parçalarım dize kadar sıvanmis.Cocukluk arkadaşımla karşılaşıyorum. Yeşil elbise giymiş. Baştan güzel konuşuyor. Sonra dalga geçiyor halimle. Gücüme gidiyor. Utanıyorum çok.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, eski arkadaşınız sadece sembol. Rüyanız çevrenizde arkadaş olarak gezdiğiniz kişilere dikkat etmenizi söylüyor. Uyarıyor sizi. Eğer çevrenizdeki kişilere çok güvenerek bir iş yaparsanız yarı yolda kalırsınız. Herkese bu kadar güvenmeyin ve arkadaşınız, dostunuz sanmayın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA