Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KOTU RUYA'NIN RÜYASI: RÜYADA İÇİNE CİN GİRDİĞİNİ GÖRMEK

06.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kotu ruya
Merhaba ruyamda esimle yatakta yatiyoruz aksam vakti. Disaridan ses geliyor esim bu ses hayra alamet degil diyor. Sonra bir anda icime bir seyin girdigini hissediyorum, saniyorum 3 harfli ve beni birseyin yataktan cektigini hissediyorum, kendimi havada yerden yuksekte goruyorum ve icimde bir seyin oldugunu hissediyorum. Beni koridora cekiyor, esim beni tutmaya calisiyor. Bagirmaya calisiyorum ama sesim cikmiyor. Beni misafir odasina goturuyor. Annemi bizim misafir odasinda kanepede yatarken goruyorum o uyanmjyor. Ben onun uzerinde havada duruyorum. Kendimle mucadele ediyorum, dua okuyorum bismillah diyorum surekli. Esim basimda bana yardim etmeye calisiyor. Sonra dua okurken onun icimden cikip gittigini goruyorum duman gibi birseye benziyor, yere iniyorum o icimden cikinca. Ferahliyorum. Annem hic uyanmiyor. Esim hadi gecti gel diyor ve tekrar yatmaya gidiyoruz. Ruya boyunca uyanmiyorum fakat uyaninca korktum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tarz şeyleri yatmadan önce düşünür ya da genel anlamda bu korkunuz varsa bu tarz rüyalar görebilirsiniz. Bu tarz şeyleri dinlemeyin, izlemeyin. Çünkü bu tarz rüyaları korkan insanlar görür. Kısa süre sonra bu bir kısır döngü olur. Rüyanız haberci değil, bilinçaltınızın bir ürünü. Kendinizi korkutacak şeyler yapmayı bıraktığınızda böyle rüyalar görmeyeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA