Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KÖTÜ'NÜN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

07.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kötü
Rüyamda eski sevgilim, lörtü ve bazı arkadaşlar sınıf gibi bir yerde. Ben ön masadayım arkamdaysa eski sevhilim ve flörtü. Masamın üstünde günlüğüm var içinde herşey yazılı. Tenefüs arası herkes dışarı çıkıyor ama o kız kalıb genleğemü okuyor. Gelib gördügümde kıza bu ne cesaret sen kimsin eşyalarımı karıştırıyorsun. O da bana sen kimsin sevgilim izin veriyor dedi. Kızıb baöırıyorum. Eski sevgilim içeri geliyor ve ne yapıyorsun diyor. Bende sevgilin ne yapıyor görmüyormusun diyorum. O da izin verdim ben iyi yapıyor diyor. Ben ona yaklaşıb gözünün içine bakarak hiçmi vicdanın sızlamıyor hiç üzülmüyormusun sevmedinmi beni hiç diyorum. Sonra elini alıb kalbimin üzerine koyuyorum ve diyorum kiburası çok acıyor haberin varmı? Hiss ediyormusun çok acıyor diyip ağlıyorum. Sonra da ağlayarak uykudan uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, eski sevgilinizi hala düşünüyorsunuz ve çok üzülüyorsunuz. Eğer sürekli yaşadığınız şeyleri düşünürseniz unutmanız mümkün değil ve bu şekilde her gün rüyanıza girer. Ancak başka şeyler ile meşgul olursanız düşünmeye fırsatınız kalmaz. Eğer çalışmıyorsanız bir kursa yazılıp farklı şeylerle ilgilenebilirsiniz. Ağlamanız ise sıkıntı atmanıza işaret ediyor. Rüyada ağlayan insan sıkıntı atar ve feraha çıkar.. Umarım yakın zamanda her şey yoluna girer.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA