Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KORKU SANIRIM'IN RÜYASI: RÜYADA SEVDİĞİ KİŞİYİ GÖRMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Korku sanırım
İlk başta evdeydim sosyal medya hesaplarımda geziniyordum sonra aniden sevdiğim çocuğun kuzeni bana mesaj attı sevdiğim çocuğu ima ederek mesaj atmıştı cevap verdim ben de hayır sevmiyorum falan diye işte sonra kendisi ben ve sevdiğim çocuğun olduğu bir grup kurdu sevdiğim çocuk orada bana seninle olamayız bana daha olgun birisi lazım dedi ondan sonra ben zaten senden hoşlanmıyorum dedim o tamam dedi ben tamam dedi sonra uyudum ertesi gün en sevdiğim kafeye arkadaşımla buluşmak için gittim sevdiğim çocuğu gördüm ve konuştuk ve ona yemek ısmarladım aynı tabaktan yedik aslında sonra o gitti arkadaşım geldi ona olanları anlattım şaşırdı sonra kafeden kalkacaksın kafe de çalışan birisi bizden yardım istedi merlere gidip 2 tane şey almamızı istiyordu bizde yardım edelim dedik ama verdiği kredi kartının şifresini sormak için geri döndüğümüzde arkadaşına sormuştuk çalışanın ama o bizi alışveriş merkezinin en gizli yerine götürüp ayrı odalara kapattı o arkadaşımla konuşurken camı açtım, kaçtım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şu an sevdiğim çocuk yazmışsınız ama o kadar sevmediğinizi düşünüyorum. Sizin aklınıza başkası düşmüş ve kafanız çok karışık. Ondan gelecek ufacık bir ışık bir haber bir hareket bekliyorsunuz. Ama gerçekleşmesini istediğiniz şeyler olumsuz olacak ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Hoşunuza gitmeyecek sözler işiteceksiniz. Dikkat edin iyi düşünüp hareket edin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA