Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KÖPEKLERİN İNSAN OLMASI

15.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz dogus
Eskiden yaşadığım şehirde otobüste 3 tane yabancı uyruklu vardı. Biri genç biri yaşlı diğeri siyahi cocuktu. Genç olan kulağıma eğilip siyahi olanla konuşmamam gerektiğini bunun huzurumu bozabilecegini söyledi ve bozuk paralar verdi ben de iade ettim.otobüsten indim eski evime geldim.bir sürü köpek pesime takıldı. Kaçmaya çalışıyordum. Saldirmiyirlardi ama onları sevmek istemiyordum.dikkatlerini dağıtmak için yeni doğmuş kedi yavrusu gösterdim. Insana donusmuslerdi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tanımadığınız insanlardan eskiden yaşadığınız yere ya da oradakilere ait dedikodular duyacaksınız. Gencin söyledikleri uyarıdır; dedikodulara yanıt vermeyin, hiç konuşmayın hatta. Dedikoduların kaynağındaki kişilerin dostları sizin tepkilerinizi kontrol ediyor, bir süre sonra onların kimler olduğunu anlayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA