Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KLYCIOGLUNUR'UN RÜYASI: RÜYADA BALIKLAR GÖRMEK

30.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen klycıoglunur
Annemi görmeye gidiyorum bakkal gibi bir markete çikolata alıyorum paket 5 tane var içinde bide 2 tane daha alıyorum tekli annemi öpüyorum sanki hiç görmemiş gibi ama gerçek annem değildi rüyamdaki sonra bir sofra var masada annem orda yemek yiyecekmiş tanıdıklar varmış ve iyi eğlen falan diyorum sonra cıkıyorum. dışarsı asfalt kenarı solda duvar var duvardan ağaç dalları uzanmış sağda tarafı komple deniz. Deniz fırtınalı dalalı hava karanlık gece dalgalı bir deniz asfalttan eve gimeye çalısıyorum ama çok zor dalgalar çarpıyor ve çomaklara falan tutunuyorum zar zor gidiyorum koşarum kafamı deniz doğru cevirdim ve denizin üstünde birsürü balık yıldız resmi çizmiş yanında yine dağınık ama bir sürü balık var ve hepsi birden suya daldı bende evime gittim sonra bi masa gördüm o kadar çok merak etim rüyamı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Önünüze bazı kısmetlerle ilgili fırsatlar çıkacak, bunları iyi değerlendirmeye çalışın. Ayaklarının dibine kadar gelecek çok büyük bir fırsatı yakalamak için fırsat kollamalısın. Hedeflerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA