Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KIZ'IN RÜYASI: RÜYADA GÜNEŞİN DOĞMASI

18.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kız
Rüyamı sabaha karşı gördüm. Rüyamda gökyüzüne bakıyordum. Gökyüzü simsiyahtı yani hiç yıldız yoktu sonra birden güneş doğmaya başladı yavaş yavaş rengi gittikçe turuncudan sarıya hafif döndükten sonra, normalde güneş yavaş doğarken, birden hızlanıp yükseldi ve rengi bembeyaz oldu, Ay'a dönüştü. Sonra etrafta yani gökyüzü de masmavi yıldızlı oldu bu sırada küçük küçük bir sürü yıldızlar. Sonra o bembeyaz Ay'ın yüzeyi nokta nokta oldu beyaz küçük noktalar yani sanki taneciklerine ayrıldı. Beyaz noktalar Ay'ın şeklini hiç bozmadan aralarında milim boşluk varken bir arada duruyorlardı yine Ay şeklinde . Yine bir arada ayın şeklinde dururken birden kum saatinin o içindeki kum gibi akıp birleştiler ve bir kayan yıldıza dönüştüler. Sonra o kayan yıldızı takip ettiğimde zaten gökyüzü masmavi ve yıldızlıydı karşıda kocaman bembeyaz ayı gördüm ve kayan yıldız Ay'a doğru gidiyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güneşin doğması, umutların gerçeğe dönüşünü, ilişkilerde sorunların giderilmesini temsil eder. Rüyada gökyüzündeki ay yeni bir gelişmenin çok hayırlı olacağını söyler. Elinize fırsatlar geçebilir. Yıldızlar ise umutlarınızı temsil eder. Olmasını istediğiniz pek çok dileğiniz var, onlar için çaba harcamalısınız. Elinizden kayıp gitmesine izin vermeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA