Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KİVİRCİKKK'IN RÜYASI: RÜYADA HOŞLANDIĞI ERKEĞİN EVİNDE OLMAK

23.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kivircikkk
Rüyamda hoşlandığım erkeğin evindeydim.Evin içinde yürürken annem geldi.Annesini çağırmak istedim.O sırada annem koltuğa oturdu.Evet çağır dedi ama öylesine.Pek umrunda değildi.Devam edip balkon gibi bir yere çıkarken kardeşini gördüm.Oyuncaklarla oynuyordu lego gibi.Oysaki yaşı büyük sınava hazırlanıyor. Ona anneni çağır,annemin onu çağırdığını söyle dedim.O da seni de söyleyeceğim dedi.Ben hayır beni söyleme dedim.Sonra kucağımda bir bebek vardi.Bebeğin üstü başı salyaydı. Çok tatlıydı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hoşlandığınız kişinin ailesinin de sizin ailenizin de böyle aranızda bir ilişki olmasını hoş karşılamayacağını düşünüyorsunuz. Aileler birbirini tanımıyorsa bile baskıcı bir aileniz olabilir ve bu nedenle onlara açılamıyor olabilirsiniz. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar. Sizin rüyanız da bu şekilde görülmüş bir rüya.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA