Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KIVIRCIKK'IN RÜYASI-RÜYADA BİNANIN YIKILMASI

04.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kivircikk
Rüyamda bir apartmanin içine giriyorum.Saga dogru yoneliyorum. Sanirim fazla oluyor.Cunku hareketimle bina saga yatiyor.Korkup sola kaciyorum. Herkes oyle yapıyor.bu sirada bina yikiliyor.Bana birsey olmuyor.Kimseye olmuyor.Birinin biraz parasini çalıyorum.Ama kadin farkında.Ses çıkarmiyor.Disari cikiyorum.Kavgali oldugumuz komşu.Deprem olmuş.Annemi merak ediyorum.Çok önce kapattigimiz ev no.muzu aramaya çalisiyorum.Hatirlayamiyorum.Korkuyorum bizim eve,anneme birşey olduysa diye.eve yöneliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Hayatınızın dengesi bozulmuş ve yakında hedefleriniz ya da beklentileriniz yerle bir olacak. Neyse ki siz sağlamsınız, yeniden başlayabilirsiniz, gücünüz var. Başkalarına verilen sözlerden faydalanarak durumunuzu düzeltmeye çalışacaksınız ve hayat da size izin verecek. Bir bocalama, bir kararsızlık dönemi yaşamanız olsaı elbette ama bir süre sonra her şey yerli yerine oturacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA