Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KİRAZ'IN RÜYASI: RÜYADA DENİZE DÜŞMEK

16.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kiraz
Merhabalar, dün gece rüyamda 2 katlı büyük bir vapurun içindeydim. Arkadaşlarım ve sevgilime yetişememiş geride kalmıştım. Onları arıyordum. Üst katına çıktım önce amcam ve halamı gördüm, sonra ileride ablam ve diğer halam devam ettim başka bölümde lise arkadaşlarım vardı hiç birine selam vermeden devam ettim. Alt katta aramaya devam ederken uzaktan karanlıkta geminin halatının bağlı olduğu bi iskele gördüm. oraya doğru nedensizce yürüdüm ve farketmeden geminin sonuna gelip içine düştüm denizin. Oradan kurtulmaya çabalayıp gemiye bağlı kaygan plastik iskelenin üstüne çıktım. Uzaktan ipe bağlı sağlık görevlileri geldi bana yardım edemeyeceklerini geç kaldıklarını söylediler ve hızlıca gittiler. O an aklımdan ölüm hissi geçti ve resmen tüm sevdiklerimi gördüm anlamalıydım artık hiç biri olmaycak ölücem dediğimde uyandım.Arkasına gördüğüm rüyalarda da hep vapurdaydım çok gergin ve kötü hissettiren şeyler gördüm ama hatırlamıyorum tam olarak.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Sizden önde olan kişileri kıskanıyorsunuz ve onlara yetişmek istiyorsunuz. Bu süreçte sanırım gözünüz kimseyi görmüyor. Denize düşmeniz bir uyarı. Eğer böyle devam ederseniz sanırım çevrenizde kimse kalmayacak ve hiçbiri size yardım etmeyecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA