Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KILIÇ'IN RÜYASI: RÜYADA BİRİNE SARILMAK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kılıç
Rüyamda bir evdeyim kavga oluyo o evde kavga eden kişi gerçek hayatta sevdiğim bir insan bir kızın kolundan tutup sarsıyor ve bağırıp kızıyo ben yanına gidiyorum Kıza böyle davrandığı için kızıyorum Elinden tutuyorum. Elinden tutunca sakinleşiyor onu alıp o odadan başka odaya götüyorum. Bir yere oturtuyorum sonra bana dönüp terimi siler misin çok terledim diyo ama gerçekten rüyamda da çok terliydi bende siliyorum sildiğim yerde elimden tutup bana sarılıyo neyin var ne oldu sana diyo bende birşeyim yok sen iyiysen bende iyiyim diyorum oda ben iyiyim sende hep iyi ol diyodu. sarıldığım yerde de terini hissediyorum ve gerçek hayatta da sarılmış gibi gerçekti sarılışı rüyamı yorumlarsanız sevinirim iyi günler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sarılmak, birine, bir desteğe olan ihtiyacınızın sembolü. Rüyanızda size sarılmasından büyük bir haz aldıysanız bu rüyanın sizin yaşadığınız duygusal boşluktan kaynaklandığını söyleyebilirim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA